Mobile Legends Türkiye topluluğu olarak, daha kaliteli ve zevkli oyun deneyimi için oluşturduğumuz platforma destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Mobile Legends Türkiye

Meta Vs Meta Olmayan Kahramanlar

“OP” olarak kabul edilenler …

 

Bu meta kahramanlar, Kahraman Efsaneleri’nde oynadığınız her oyun için kahraman seçimlerini değiştirenlerdir. Yani, kahraman tutkunları ve nerfleri içeren yeni bir yama olduğunda, bu kahramanlar, bir sonraki yama gelene kadar yama sürümü boyunca oyuncuların lehine ya da beğenilmeme eğilimine sahiptir. Bu durumda, aynı durumda olabilir ya da olmayabilir. önceki yamadaydılar.

 

Peki, META kelimesi tam olarak nedir?

 

Meta, aslında oyunun oyun stili / taktikleri, kahraman seçimleri ve yasakları ve tabii ki de öğe inşaları ve amblemleri için ana akım ya da güncel eğilimi ifade eder. Meta zorunlu olarak uzun sürmez, ancak genellikle META’nın popüler veya profesyonel oyunculardan / flamalarından elde edilebilme olasılığı vardır. Bu insanlar, oyuncuların üzerindeki etkilerini, META’nın bundan böyle bazı oyuncuların kendileri için işe yarayıp yaramayacaklarına bakmaksızın, bu oyuncuları takip etme zihniyetine sahip olduklarını dikte edebilmek için kullanırlar.

 

META’nın ne olduğunu nasıl tanımlarsınız?
META genellikle profesyonel veya popüler oyuncular tarafından kullanılan ve çoğu zaman toplumdaki oyuncuların çoğunluğunun görmediği durumlarda popülerlik / eğilim tarafından belirlenir. Tabii ki, bu popüler ve profesyonel oyuncuların bile takip ettiği bir başka temeli de var ki, bu yama, META’dan düşecek olan ve yamanın ne zaman ve neyi aldığını dikte ettiği için, yamanın harekete geçeceği dikte diken diken diken dikeni. Buffed veya nerfed ya da belki her ikisi de.

 

META kahraman kesin başarılı olur mu?

 

Oyuncular META’yı takip ettikleri zaman, şanslı bir oyun için adil bir şansa sahip olurlar çünkü META’nın da söylediği gibi, üst düzey rol üstlenmek için kahramanlar / oyun / öge / vs. ama bu oyunun sonucunu tam olarak belirleyemedi çünkü günün sonunda her şey hala nasıl oynuyorsunuz ve her oyun farklı bir oyundur, her zaman sizin son oyunda yaptığınız gibi aynı şekilde değil Her oyun farklı bir grup insanla eşleştirilir (önceden yapılmış olmadıkça), sonuçta zirveye çıkacak kişi olmanızı garanti etmek hala zor.
YORUM YAZ