Mobile Legends Türkiye topluluğu olarak, daha kaliteli ve zevkli oyun deneyimi için oluşturduğumuz platforma destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Büyücü : Lunox

Lunox Yeni Kahraman Mobile Legends –  Yakında yeni bir kahraman büyücü olacak lunox. Orijinal sunucuda yakında piyasaya sürülecek olan yeni kahraman mobil legends Lunox vücut boyutu Angela’nın vücut boyutuna benzer ama Lunox Angela’dan daha sevimli. Birinci kostüm lunox, Alacakaranlık Tanrılarıdır, eğer bu kostüm görünümünü görürsek, o zaman vücudun sağ tarafındaki kıyafet rengindeki farkın siyah ve soldaki beyaz olan çarpıcı şeyi göreceğiz. Lunox’un vücudundaki siyah renk, karanlığın gücü ile aynıdır ve beyaz renk, meleklerin kutsallığını sembolize eder. Eğer bu yeni kahramana sahip olmak istiyorsanız o zaman sadece 32000 SP’ye ihtiyacınız var ya da 599 elmas kullanıyorsunuz, tabii ki lunox ilk sürümlerde elmasla satın alırsanız indirimli olacaktır.

yeni kahraman: lunox

Beceriler Lunox Yeni Kahraman Mobile Legends

 1. Dreamland twist – (pasif) Lunox, tüm zaman ve gerçeklik duygusunu yitirdi, cd azaltma etkisinden yararlanmadı ve karartmanın daha şiddetli hale gelmesiyle birlikte cd etkisi sihirli bir kalem haline geldi. Eğer parlaklık daha güçlü hale gelirse cd effec çift dirence dönüşür
 2. Starlight nabzı – O yakın düşman üzerine bir yıldız ışığı yağmurunu toplar ve 200 puanlık sihirli hasar +% 110 toplam sihirli güç ve 60HP +% 20 toplam sihirli gücü geri kazanır. Beceri düşmana çarptığında iyileşme efekti iki katına çıktı. pasif etkisi her alacakaranlık yığını ile güçlendirmek
 3. Kaos saldırısı – Lunox öne çıkan kaotik enerji (kaos) salgılarından 240 puan sihirli hasar artı toplam sihirli gücün% 120’sini verebilir ve rakibe yavaş bir etki bırakabilir. Bu yetenek ayrıca toplam hasarın% 3’ünü sihirli hasarda sağlayabilir.
 4. Kozmik fisyon – Fan şeklindeki bir alanda enerji füzyonunu kullanın, hedef düşman birimine sihirli hasar veren noktalar verin ve % 60 yavaşlatın.
 5. Emir ve Kaos – Lunox kaosun güçleri tarafından bükülür ve gücünü kullandığı her seferde daha güçlü hale gelir. Düzenli gücünü kullandığında, parlaklık kazanır ve zarar görmez bir durumda sürekli hasar verir ve kaosun gücünü kullanması durumunda karanlıklar kazanır ve alanındaki düşmanlara zarar verir.
Lunox İçin En İyi Ekipman

En iyi ekipman lunox 1

 1. Hızlı bot
 2. Calamity reaper
 3. Konsantre enerji
 4. Yıldırım
 5. Buz kraliçesi değnek
 6. Filme değnek

 

En iyi ekipman lunox 2

 1. Hızlı bot
 2. Athena’nın kalkanı
 3. Calamity reaper
 4. Yıldırım
 5. İlahi ihtişam
 6. Kan kanatları

 

 

En iyi ekipman lunox 3

 1. Enchanted tılsım
 2. Hızlı bot
 3. Yıldırım
 4. Athena’nın kalkanı
 5. Buz kraliçesi değnek
 6. Parlayan değnek

neden hızlı botlar?
bu öğe kahramanı +90 hareket spd’lerine verecek ve hasar ya da hasar alarak kahraman hareket hızını 45 puan artıracak. athena’nın kalkan neden? Her 30 saniyede bir kalkan alırken, daha fazla HP 900 ve daha uzun ömürlü olacak. Daha fazla hasara sahip olmak istiyorsanız 1 numarayı seçin, ancak daha fazla dayanıklılığa sahip olmak istiyorsanız 2 veya 3 numaralı numarayı seçin.
Lunox için En İyi Büyüler
en iyi büyü lunox

Eğer aegis’i seçerseniz o zaman bir kalkanınız olacak ve bunu da arkadaşlarınız için kullanabilirsiniz, fakat aynı zamanda titremeyi de kullanabilirsiniz çünkü rakibinizden gelen ani saldırılardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.
Elbette oyun stilinize uyum sağlamanız gerekiyor
Lunox için en iyi amblem
en iyi amblem lunox
büyücü veya büyü amblemi kullanabilir, efekt eklemek için amblemi her zaman güncelleyin.

YORUM YAZ