Mobile Legends Türkiye topluluğu olarak, daha kaliteli ve zevkli oyun deneyimi için oluşturduğumuz platforma destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Mobile Legends Türkiye

Kahramanı Keşfet: Leomord

Kahramanı Tanıyalım

Leomord yüksek hasar veren kahramanlardan birisidir, büyücü ve nişancı gibi hasar veren kahramanların yanında tank özelliğiyle bile kullanabilirsiniz. Leomord’un malzeme yapısı açısından esnekliği nedeniyle kolaylıkla ormancı savaşcı  durumuna kolayca adapte olabilir.

Amblem Seti 

Amblem Kullanımı:

1. Set: Rakibe karşı cesurca bir saldırı, Fiziksel saldırı, zırh ve büyü direncini kırar. Saldırı düşmanın seviyesine bağlı olarak ancak uygulanabilir olmasına rağmen, yine de oyunun başında yardımcı olabilecektir.
2. Set: Leomord için ek sağlık, onu orman ya da koridorda oynadığı rol ne olursa olsun ona ekstra can sağlamak için faydalı olacaktır.
3. Set:  Leomord erken dönemdeki yoksunluğa sahip değildir, ancak oyunun ilk aşamalarındaki becerilerinin yüksek hasar görmesi nedeniyle, bu özellikle sürdürülebilirlik üzerindeki zararı önceliklendirirseniz, erken bir sürdürülebilirlik olarak onun için büyük bir kazanç olacaktır.
Öğe inşa:
Leomord olarak, Berserker’in öfkesinin yanı sıra ani patlama hasarı için umutsuzluğa neden olan Blade’i acele etmek istersiniz, fakat eğer süreklilikten dolayı zor bir zaman geçiriyorsanız, o zaman Haas’ın Pençesi sizin önceliğiniz olmalı ya da Ayrıca Leomord’un büyü hasarı çok büyük miktarlarda olduğu için, Sus Thirster’ı sizin sürdürülebilirliğinize alternatif olarak toplayabilir.

Savaş Büyüsü:

Leomord olarak, savaş büyüsünüz onu nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak çok esnek olabilir ancak standart büyüleriniz Inspire ya da Aegis ve Retribution olacaktır; çünkü bu büyülerin erken dönemde ihtiyaç duyduğu hasarı yakalamasına ya da uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olacaktır. kartopu için yeterli. Alternatif büyülerin Flicker ve Petrify olabileceği gibi, bu da ona girişleri için ekstra fayda sağlayacaktır.

İpuçları & Hileler:

Yapman gereken şeyler …
1) Leomord olarak Laning yaparken, 1. yeteneğinizi hızlıca 1 temel saldırının ardından dalgayı kolayca temizleyebildiğiniz için 1. yeteneklerinizi düşman kahramanlarına zarar verme hedefi ile bir açık olarak kullanın.
2)% 30 sağlıkla düşmanlara çarptığınızda, eleştirmenlik garantilendiğinizi ve aynı zamanda düşmana karşı bir kestirme kısayol haline getirerek yakındaki herhangi bir hedefi etkilediğini belirtmek önemlidir. Yani düşük bir sağlık kölesi gördüğünüzde ve bir düşman kahramanın yakınında olduğunu gördüğünüzde, bu düşük sağlık durumunun, bu kadar yakın olan kahramana, sizin düşmanınıza karşı daha acımasız bir şekilde taciz etmesine yol açacak kadar çabuk davranacağını düşünün.
3) 1. yeteneğinizi kullanırken, şarj sırasında hasar görmesini engellemeyi kolaylaştıracak bir kalkan etkisi elde ettiğinizi unutmayın. Bu yüzden savunma amaçlı olarak kullanmaktan ya da sadece zarar görmesini engellemek için sadece havaya dökmekten korkmayın, ancak eğer hasar verirseniz hasarı en üst düzeye çıkarmak için aklınızda bulundurun.
Yapmaman gereken şeyler …
1) Leomord olarak, sonunuzda çok zahmetli davranıyorsunuz, o yüzden düşmanları onsuz yapmayın. Aksi takdirde, özellikle hasar oluşturuyorsanız kolayca aşağıya yatarsınız.
2) Atınızı sürmeye rağmen, siz hala CC’lere karşı savunmasızsınız, bu yüzden doğru zaman geçirdiğinizden emin olun, aksi takdirde nihai ile girmek bir atık olacaktır.
YORUM YAZ