Mobile Legends Türkiye topluluğu olarak, daha kaliteli ve zevkli oyun deneyimi için oluşturduğumuz platforma destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Hanzo

Hanzo; eşsiz bir suikastçı olarak kullanılabilir. Eğer ki farklı bir deneyim istiyorsanız, size bu deneyimi kesinlikle sunacaktır. Hanzonun en güçlü özelliği; hayalet/şeytandır ancak aynı zamanda bu özellik; onun en zayıf olduğu yönüdür. Şöyle ki, eğer odaklanmazsanız yada karakterinizin ruhunun bedeninden ayrılacağı konumu ve zamanı iyi ayarlamazsanız, bir çok kez öleceğinizin garantisini verebiliriz. Hanzo, 4 yeteneğe sahip nadir kahramanlardan birisidir ama bu özelliği diğerlerinden farklı çalışır. İnsan formunun amacı “stack” diye tabir ettiğimiz “yük biriktirmek” ve aynı zamanda “Blood Demon” barıdır. Blood demon barını dolu iken kullanmak, sizi çok daha etkili sonuçlara ulaştıracaktır.

 

Eğer amacınız yalnızca eğlenmekse bile Hanzo ile bunu kesinlikle sağlayabilirsiniz. Eşyalarını ve yeteneklerini kavradığınız zaman, Hanzo kesinlikle sizi istediğiniz şeye ulaştıracaktır. Ama unutmayın ki; HANZO OYNAMAK BİR USTALIKTIR. ÇOK FAZLA TEKRAR, ZAMAN, DENEYİM VE STRATEJİ İSTER. ÖZELİKLE DE İNSAN FORMU İLE ŞEYTAN FORMU ARASINDAKİ GEÇİŞLERİ KULLANABİLMEK İÇİN…

YORUM YAZ